Koszt produkcji wg plantatorów 4zł a wg eksperta 2,50 pokryłoby całe koszty... Jak zawsze chłopi się buntują bo nie potrafią zrozumieć, że nie zawsze będą dostawali 3x tyle co włożyli
↧